Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy fekete NEI feliratú...

Ha egy fekete NEI feliratú tv-m van, arra tudok-e xbox 360-at vagy ps3-at felszerelni? Mármint hozzácsatlakoztatni? Vagy túl régi a tv?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 00:05
 1/8 anonim válasza:

Természetesen :) ha van AV kábeled akkor bele is csaphatsz :)

De természetesen egy minimum HD Ready felbontású TV-n sokkal élvezhetőbb

2014. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ömm,mi az az AV kábel? :) háát sajnos még nem vághatok bele,mivel konzolom még nincs..még gondolkodom,hogy mit vegyek :) nem veszek új tv-t ezért max elcserelem tesommal,de ha ezen is tudok jatszani akkor marad ez :) szerinted mit vegyek? Ps vagy box? :)
2014. aug. 21. 00:49
 3/8 anonim válasza:

Az AV kábel az a 3kábel amit a TV be kell csatlakoztatni és ilyen sárga fehér piros :) ilyen szinte tuti van a TV-den.

Hár igazából ez a PS vs. Xbox téma ma már eléggé eldönthetetlen, hiszen bejött mindkettőből az új generáció így a kettő ugyanazt tudja (vehetjük úgy)

egyesek szerinte az xbox szebb képet ad némely játéknál, de szerintem ez hülyeség :) viszont az xboxon fizetned kell a Live kapcsoltaért (azthiszem kb egy tizest évente)

a PS-en pedig ingyen van az internetezés. De te választod meg neked melyik a jobb :) szerintem az Xbox kontrollere kényelmesebb. Valaki azt mondja hogy ma már nem éri meg régi generációs konzolokat venni de szerintem megéri mivel még 1-2 évig BIZTOSAN jönnek rá ki játékok :)aztán meg a régi klasszikusok maradnak.

2014. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ja azt elfelejtettem, nemtudom hogy újonnan akarsz e venni de azokhoz általába adnak AV(Audio-Video) kábelt, de ha használtan akkor veszel kb. 1000-2000 ft ért egy számítástechnikai szaküzletben
2014. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem :) AV megy a TV-be,azt tudom biztosan :) szóval akkor,ha PS3-at megveszem 50 ezerért(csak alapgép,semmi játékkal) akkor majd ha veszek rá pl. FIFA-t akkor ingyen játszhatok online :) ?
2014. aug. 21. 22:40
 6/8 anonim válasza:
nem tudom, hogy aa FIFA-val lehet e online játszani de ha van ilyen lehetőség a játékban akkor igen :)
2014. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen,lehet online (nagy fifa-fan vagyok ezért tudom) :)) Köszi nagyon szépen a segitséget :) amint lesz rá pénzem,megveszem magamnak :)
2014. aug. 21. 22:48
 8/8 anonim válasza:
nincsmit :)jó szórakozást hozzá! ;)
2014. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!