Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen (lehetőleg AKG) fejhall...

Milyen (lehetőleg AKG) fejhallgatót javasoltok? 17/L

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, nem értek az ilyenekhez, ezért kérem a ti segítségeteket.

Már több éve AKG Q460-om van. Nincs is vele igazán bajom, de úgy 1-2 óra után irtózatosan fáj tőle a fülem (az illeszkedés, nem a hangzás miatt). Úgyhogy szeretnék újat venni, nagyobb párnával. Nem szeretnék sokat költeni rá, most kaptam egy új telefont a szüleimtől és nem akarom őket állandóan nyaggatni :)

Zenében főleg ezeket hallgatom: Muse, Nirvana, The Ramones, The White Stripes, Funeral Suits, Foster the People, Empire of the Sun, Bastille, Imagine Dragons illetve néha komolyzenés dolgokat (pl The Piano Guys).

Mindenképpen zárt rendszerűt szeretnék, utcai hallgatásra, autóban, repülőn stb.

Eddig az AKG K511 vagy K512-re gondoltam. Vélemények?


2014. aug. 26. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Az igazi osztrák AKG nem egy két tízezer ft.... ugye ezt tudod.
2014. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

K511-el dolgoztam mar (kenyszerbol, hangosito vagyok egyebkent) utana meg megneztem egy filmet. Nekem kenyelmetlen a kialakitasa, a hangzasa nem tul szep, es nem igazan hasonlit az eredeti hangra. A K512-rol nem igazan tudok sajat velemenyt irni meg nem probaltam.

/ A "Nagy" gyartok olcso modeljei ritkan jok. AKG, Senh. fejesek 20 ezer folott viszont tenyleg minosegiek.

2014. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!