Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv-n van kép, de nincs hang!...

Tv-n van kép, de nincs hang! Mit lehet csinálni? (Alul folyt. )

Figyelt kérdés

Miert nincs hang? T-home tv-énk van. Tegnap a HDMI kábelt kihúztam a Tv-ből (aminek a másik fele a t-home box- ba van be dugva) es bedugtam a laptopba. Ott minden ment, volt hang és kép. De amikor visszadugtam a tv be a HDMI t, akkor bejött a kép, de hang egyáltalán nem, szerintetek?. Mar egy napja így van, aki tud az légyszíves segítsen!

Köszönöm



2014. aug. 27. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a t-homot és mond el mi a problémád lehet kimennek meg csinálják.Lehetséges a hangszórója szállt el.
2014. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolj ki és be mindent. boxot, tv-t stb.

húzd ki és tedd vissza a kábelt is.

2014. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig kösz- de amikor meg a covex (nem tudom hogy kell irni, biztos tudjatok mire gondolok) kábelt dugm be a box ba es a tv be, akkor meg kép nincs, es csak hang van. De ez azóta van, amióta a HDMI t csatlakoztattam a laptophoz...
2014. aug. 27. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Dugd be fordítva a HDMI kábelt, vagyis cseréld fel a végeit!
2014. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vàlaszolónak: Köszönöm, így màr jó kedvvel nèzem, a Ferencvàros-Videoton meccset. Hajrà Fradi! :)
2021. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!