Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem olyan videó...

Zoltán3420 kérdése:

Tudnátok nekem olyan videó szerkesztő/vágó programot amivel ilyen kisebb-nagyobb filmes trükköket be tudnék vetni? Kivéve a sony vegast mert az gyűlölöm. De hasonlítson a sony vegasra

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Én például (a sony vegason kivül:D) nagyon szereten a Pinnacle Studiot vagy ami nekem alapból van W7-en, a Windows Movie Maker. Az utobbi eléggé alap nekem abban annyi tetszett hogy lehet vele lassitnai illetve gyorsitani a klippeket.
2014. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha filmes trükközni akarsz, akkor After Effects, és nem fog hasonlítani a Vegasra. Ha még profibb filmtrükköket akarsz csinálni, akkor Nuke, de az eeeeeeeggyáltalán nem hasonlít a Vegasra, viszont Hollywoodi szintű a cucc, ha tudsz kompozitálni.
2014. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!