Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPadre miért nem tudok iTunesa...

IPadre miért nem tudok iTunesal felmásolni zenét meg filmet az eszközre?

Figyelt kérdés
Több tutorial videót is néztem, de egyszerűen mikor kiválasztom a fájlt nem teszi be... nem történik semmi. "Fájl hozzáadása a könyvtárhoz" és nem teszi be... Más programmal meg feltudom az iPadre másolni de iTunesal nem megy... se zene se a film. Mi lehet a baja?

2014. aug. 31. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Filmeknél a formátummal szokott lenni a baj, vagy át rakod pl mp4-be vagy letöltesz rá egy avit játszó programot és abba húzós bele a filmet. A zene fájlokat meg húzd be először a sima iTunes programba, majd utána válaszd ki, amelyiket szeretnéd felrakni a készülékre.
2014. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A film .avi-ba van. Azzal nem kéne hogy baja legyen. A zenét másik programmal nagy nehezen megoldottam, dee majd próbálkozom még az iTunesal is :)
2014. aug. 31. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

avit nem fog importálni az itunes

nem támogatott

quicktime a támogatott, pl. mp4

2014. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldottam :) Már rájöttem, hogy mit hogy kell.
2014. szept. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!