Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hova tegyem ezt a mélynyomót...

Hova tegyem ezt a mélynyomót a szobában, hogy a legjobban szóljon?

Figyelt kérdés

van egy syrincs 18"-os mélynyomóm a szobàban, abban kérnék segítséget, hogy hova tegyem.

aki nem ismerné, itt egy videó róla: m.youtube.com/watch?v=P8zaxl9TNkE&rl=yes&feature=related&client=mv-google&gl=HU&hl=en

ez nem az enyémröl készült



2014. szept. 1. 10:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

www.eighteensound.it/PRODUCTS/Products/ProdID/108

ilyenböl van benne kettö. elég jó màrka, nem hiszem hogy a minöséggel lenne gond. annyira nem értek hozzà, de szerintem nem duplatekercses. 1 tekercses, és az 10cm àtméröjü. kivezetés alatt nem tudom mit értesz, de csatlakozó egy van rajta, szubcsö pedig kettö. az egyik kb akkora mint a hangszóró benne, a màsik kicsit kisebb

2014. szept. 3. 09:32
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem rossz hangszóró, de nem szobába való sub, túl magas rezonancia freki, túl kicsi kitérés. Ez nagy légtérbe való mélysugárzó.

Amúgy szerintem nem ilyen van benne, mert a két hangszóró RMS terhelhetősége 1200 watt, ez meg egyedül 1200 watt. Ha ilyen lenne benne, a gyártó a weboldalán 2400w RMS terhelhetőséget adna meg.

2014. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

én vettem bele ezeket :)

hmm hàt akkor lehet eladom vagy íróasztalnak hasznàlom mert van egy kisebb 15"-os ugyanilyen màrkàjú mélnyomóm is, az is elég nagyot szól. annak 1000watt az rms teljesítménye, szintén 18Sound hangszóró van benne. magàba a hangszóró volt 70ezer forint.

vagy ha ezek nem bentre valók, ajànlanàtok valami jó minöségü mélynyomót? 12 négyzetméteres a szobàm, a belmagassàg 280 cm. az egyik fal 3, a màsik 4 méter hosszù. a fal téglàból van. azért írtam le ennyi mindent, mert hàtha van valami mélynyomó ami pont ilyen szobàba készült.

2014. szept. 3. 16:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Én valami hosszú löketű dupla 10 colos, vagy 1x12 colos nyomót raknék be. Ha már ilyen árkategóriában mozogsz, vaterán van egy 13 colos JL Audio W7-es eladó. Egyik legjobb mélysugárzó amit valaha gyártottak beltérre, kis szobában is jól szól az biztos. 1 kilowattos digitális végfokról meghajtva, nagyon komoly hangminőséget, és hangerőt nyújtana. (y)
2014. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

klipsch házimozi szubot vegyél szobába


[link]


[link]

2014. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
és az ilyen JL Audio W7 meg társai autós cuccokat felejtsd el lakásban
2014. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Fogyatékos :D:D:D JL Audiot felejtse el??? Egyik legjobb mélysugárzó amit valaha gyártottak... Tök mindegy hogy autó, vagy szoba. De tudnék még írni subokat, pl. Digital Designs, bármelyik széria, Hertz komolyabb nyomói, Cerwin Vega Stroker széria (régi), Sundown Audio, Daytona stb... mind keresztbe lenyeli a hangzásával, gyorsaságával a Klipschet, Velodynet, de még a kis baromi gyors Martin Logan subokat is, amiket itthon pár 100 eft-ért megkapsz.


Ezt is 13W7-es JL Audioval szerelik:

[link]

Remélem érzed, hogy ez az a kategória, amit a Klipsch bármelyik csúcsmodellje valaha is még csak meg SEM közelített. :)

2014. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
tetszenek amiket írtatok, csak àrban nem tudom hol mozog a JL audio mélynyomója. most olyan 250-300 ezer forintot szànok mélynyomóra. abba belefér? mert ha nem akkor szerintem marad a klipsch :)
2014. szept. 6. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!