Milyen antennát?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy fogalmam sincs a tévékről, meg az antennákról, sőt már négy éve tévém sem volt. Most vettem egyet, egy LG32LB5610-et. A leírás szerint alkalmas a földi digitális adók vételére. Szereztem egy koax kábelt (asszem ez a neve ugye? :)), és a régi fali aljzatba kipróbáltam. Néha volt vmi adás néha nem, aztán pár nap után már csak a helyi tv adása volt fogható. Előfizetést nem fogok kötni semmilyen szolgáltatóval, eddig is jól megvoltam tv nélkül, most is elsősorban filmnézés miatt vettem készüléket, de ha technikailag megoldható, az alap csatornák azért lehetnének rajta. A kérdésem az lenne, hogy tudok e vmi készüléket venni amivel az alap adókat tudom fogni, ha igen, akkor mit/miket kell vennem hozzá.

Köszönöm a segítséget!



2014. szept. 2. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kell vásárolnod egy DVB-T antennát.pl.: [link]

Ha nincs lehetőséged nagy antennát elhelyezni akkor lehet DVB-T szobaantenna is de ezek jóval érzékenyebbek.

Ha nagyvárosban laksz nagyobb az esély hogy jó vételed lesz szobaantennával is.

Ellenőrzés: [link]

Ingyenesen fogható csatornák: [link]

2014. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sokat segítettél :)

2014. szept. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!