Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég vásároltunk egy LCD...

Nemrég vásároltunk egy LCD tv-t és minden a helyére van dugva, elindítottam a csatorna keresést, de akár analógon, akár digitálison keresem, nem talál. A Coax kábel is rendesen be van dugva. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#LCD #TV #talal csatornakat
2014. szept. 2. 15:01
 1/5 Trafó1 ***** válasza:

Bekapcsoláskor bemenetet kell választani, a másik ötletem , hogy beltéritek van azt is kapcsold be, ha elfelejtetted volna.

Más nem jut eszembe.

2014. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik szolgáltatónál és melyik tv csomagod van?

2014. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi a készülék tipusa,az sem ártana.
2014. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HDMI bemenetet állíts, ha a van beltéri egységed. A tv-t a beltérivel HDMI kábellel kösd össze. A kábelt a beltéribe dugd. A csatornákat a boxon tudod kiválasztani.

Ha nincs beltérid, nem is kell, akkor egy olyan kártya kell a tévébe, ami megoldja a dekódolást.

Ha a szabadon fogható, földfelszíni adásokat néznél saját antennával, akkor nem megfelelő az antennád méretezése, elhelyezése.

2014. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Forgatni kellene az antennát, közben futtatni a csatornakeresést, vagy erősítős, erősebb antenna kell. Ha semmi nem megy, akkor le van árnyékolva (hegyoldal stb.). Ha a szomszédoknál mindenhol műholdas antenna van, azt kell felszereltetni. Én ilyen helyre költöztem, de megörököltem a műholdvevőt.
2014. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!