Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régen amikor még a nintendo...

Régen amikor még a nintendo játékokkal játszottunk/tam, akkor volt egy játék. A neve Duck Hunter. Azóta sem értem, hogy a játék honnan tudta, hogy mikor hova célzok?

Figyelt kérdés
Honnan tudta, hogy jó helyre céloztam és hogy ezáltal eltaláltam?

#Nintendo #duck hunter
2014. szept. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

A kacsa azinebol. Az infra szenzor kiadott ehynkelet. Amit ez a szín x hexa kóddal vert vissza. Minden mast y-ál. Az x visszaverődés azt jelentette hogy jol celoztal.... Minel messzebb voltal a képernyőről annal tutibb abtalalat a szórás miatt...


Így működnek a fotocellák is kb.

2014. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna. Köszi a választ.
2014. szept. 5. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Na ne kamuzz, azt ne mond, hogy értetted a választ.

Még az sem érti aki leírta.....:D

2014. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy működött amúgy, hogy a ravasz meghúzásakor egy pillanatra a kacsa helyén egy fehér négyzet jelent meg. Ha a pisztoly csöve erre irányult, akkor a benne levő fényérzékeny elem adott egy jelet, ez számított találatnak. Ha máshova irányult, nem érzékelte a fehér négyzet felvillanását, ezt úgy vette, hogy mellément.
2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már ez a kérdés, ott van egy videó is. Kiderült még, hogy az egész képernyő elsötétül egy pillanatra, ezt én sem tudtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3421871-r..

2014. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Nekifutásra megértettem. A kacsa színéből, mely egy x értéket képviselt, míg minden más y-t.
2014. szept. 5. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahaaa, X, meg Y. Világos, mint a vakablak. Node mi van a Z-vel?
2014. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az imént linkelt kérdésnél volt egy válasz melyben egy videót linkeltek, abban elmagyarázzák végül is az igazat. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!