Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen formátumot játszik le...

Milyen formátumot játszik le a dvd lejátszó, milyen programmal lehet ebbe konvertálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik.
2014. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyérted hogy melyik?
2014. szept. 7. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy a készülékeknél megadják milyen formátumokat tud lejátszani.
2014. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 filo1963 válasza:

Mindent elolvastam amit találtam, de most ezt így nem tudom, de szeretném, ha nem lenne off, mert már örülök annak is, hogy idetaláltam és már hasonlóan megfogalmazták több helyen is az én kérdésemet is, de pontosan sehol nem találtam választ. Konkrétan. Iskolában dolgozom, több rendezvényről bemutatók kép, video stb. Arra szeretnék választ kapni, hogy melyik az a video formátum (nem DVD) amelyet tuti minden asztali DVD lejátssza akadás nélkül, független, hogy milyen idős az eszköz. Mivel különböző készülékekre készülnek a végeredmények, azt meg senki nem várhatja el, hogy minden szülőtöl elkérjem a készülék használati utasítását. Jártam úgy, hogy tökéletes, másiknál a hang akadt, harmadiknál a kép stb. Pedig mindent azonosan készítettem. Program, kiírás, összefűzés stb. sőt még mielőtt összeraktam volna az egészet (ha több kisebb videobol állt) áthúztam valamelyik video vágo programmal, hogy azonos legyen a képarány, bitsebesség, képfrissités, hangot külön adtam hozzá, hol wav hol mp3. Elmegy több óra, sokszor egy egész éjszaka mire lerendeli, konvertálás meg mindennel a végeredmény ka.. pedig nagyon szeretek vele foglalkozni, de mikor 5ből 3-at visszahoznak, és nem csak a DVD-k ára, hanem a rengeteg idő, akkor el megy a kedvem az egésztől.


Ha off lenne, akkor legalább egy linket ahol konkrétan leírják, hogy mit kellene tennem a siker érdekében. De szerintem már nem nagyon van, amit ne olvastam volna el, de ez idáig eredménytelenül.

2014. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sima DVD formátumot választod azzal mindegyik gép

boldogul. Viszont az írási sebesség az ami gondot okozhat.

Kiírod lemezre mondjuk 48x sebességgel ez már problémás lehet a készüléknek, nem bír vele mit kezdeni.

2014. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 filo1963 válasza:

Nagyon köszönöm a választ, de ahogy írtam DVD formátum kivételével kellene valamilyen elfogadhato kiterjesztés. Amúgy mindent film, zene, stb 4X sebességgel írok, hiába vadi új az írom és állítólag elég megbizható, de korábban sem írtam más sebességgel, már akkor necces volt, ha fele sebességgel írtam, mint ami rá van írva a DVD-re. Dupla DVD-t 2x a többi 4X, ezen mióta úgy látszott bevált.


Viszont ha azt valamilyen programmal meglehetne valósítani, hogy van egy filmem azt beállítom az íróban, hogy DVD formátum legyen a vége, akkor ehhez hogyan tudok hozzá rakni egy mappa zenét. Lenne egy DVD menüm, ahol egyik képre klikk a film indulna, a másikra klikk meg a zene album indulna.

2014. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!