Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyorsolvasó programot keresek...

Gyorsolvasó programot keresek androidos telefonra, valamint számítógépre. Többi lenn. ?

Figyelt kérdés

Nagyon megtettszett a spritz nevű program, de az csak online tartalom olvasására alkalmas, nekem olyan kéne, ami letöltött fájlok olvasására is használható és olyan mint a Spritz, tehát a szó közepén levő betűt pirosra festi.

Androidos telefonra is letöltött fájlokhoz keresnék(Samsung, és jelenleg fogalmam sincs, hogy hogyan is kell használni, szóval az is érdekelne, hogy pl egy ncoeról vagy bárhonnan letöltött pdf fájlt rátehetek-e?Ha igen, milyen app segítségével célszerű megnyitni, hogy utána a gyorsolvasóval is használhassam??Hogy is van ez??)

Előre is köszi a válaszokat:))



2014. szept. 7. 17:31
 1/1 anonim válasza:
Androidra kipróbálható a Speed Reader nevű alkalmazás, bár én még nem használtam, de a leírás szerint pdf is olvasható vele. Azt azért hozzátenném, hogy bár a Spritz és a hasonló elven működő eszközök segítségével tényleg fel lehet gyorsítani az olvasást, az igazán hatékony megoldás mégsem ez, hanem a szavaknál nagyobb egységekben való olvasás - ezt viszont meg kell tanulni és készségszintre kell fejleszteni.
2014. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!