Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet a telefonnal, vagy...

Hogy lehet a telefonnal, vagy mp3 lejátszóval jobb minőségben rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen tekintetben fehér zónában élek, 3 adóállomást is be tudok fogni, de egyiket se normálisan. :(

Asztali, vagy autórádiónál ez nem komoly gond (bár sokszor ott is nehézkes), de a telefonba épített rádióval szinte lehetetlen hallgatni. Valami küldő megoldással nem lehetne ezt megoldani?

Ezek a kütyük a fülhallgató zsinórját használják antennaként, esetleg egy jack-elosztóval csatlakoztatni lehetne egy antennát. Készíthetek ilyen antennát, ami akár zsebben hordva is megoldja ezt?


2010. jan. 18. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Ha hosszabb az antennád és még jó irányban is van akkor biztos, hogy jobb lesz de sok függ attól is,hogy hol vagy egyet viszont tudok ajánlani. Ha "magadat" is rácsatlakoztatod(megfogod a fülhallgatót vagy hozzáérsz) akkor sokkal jobb mert nagyobb felületen fog mindent.

A "fehér" zónával viszont nem nagyon tudsz mit kezdeni...

[gondolom a hegyek lefogják... én is ezzel szívok és csak dombom tudok normálisan venni bármit is :)hát ez van]

2010. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még hogy hegyek... Itt vagyok az unalmas Alföld közepén. :S Legalább ha a hegyek kompenzálnának, de nem. Egyszerűen csak minden adótorony olyan távol van, hogy csak a széléből "csípek el" egy picit. Egyébként sok függ a vezetékek állásától, akár a testhelyzettől is, ezt már kitapasztaltam. Kinyújtott karral, a telefont lelógatva lehet, hogy jó lenne, csak így nem szerencsés suliba menni reggel :)
2010. jan. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!