Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vagy XBOX360 kontroller...

PS3 vagy XBOX360 kontroller PC-hez többnyire csak autós játékokhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kontrollert autós játékokhoz inkább, mivel célozni nem tudok a kontrollerrel fps játékokban. Azért nem tudom, hogy melyiket, mert már játszottam XBOX kontrollerrel, és az jobbnak tűnik autós játékokhoz, viszont nekem van egy PS2-m, és ezért a PS kontrollerhez jobban hozzá vagyok szokva... Szerintetek melyik volna a jobb? Esetleg a PS3 kontroller használható a PS2-höz? Mert akkor nagyobb valószínűséggel választanám a PS3 kontrollert. És ami a kikötés, hogy vezetékeset szeretnék. Nem akarok vacakolni azzal, hogy játszok-játszok, és akkor egyszer csak lemerül... Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 8. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

" Esetleg a PS3 kontroller használható a PS2-höz? "

Ez, hogy jött ide?XD


[link]

EZ alapján elvileg ha van átalakítód akkor megy

-------------

Hát kezdjük ott, hogy autós játékok...

El kell döntened a főbb kérdést forza vagy gran turismo érdekel jobban

Legtöbb autós multiplatformos szal jön mind a 2 re


"ami a kikötés, hogy vezetékeset szeretnék"

Ps3 használhatod usb-n is de szerintem hülyeség... akku bőven bírja

2014. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha mondjuk a PS1 játékok elvileg jók a PS2-be, illetve azt is hallottam, hogy a PS4 kontroller működik a PS3-mal, szóval... Egy próbát megért. Továbbá sem GranTurismo, sem Forza, mivel PC-hez kellene a kontroller első sorban. Ezért inkább DiRT 2-3, egyéb NFS-ek, továbbá az új The Crew, mivel nagyon jónak tűnik első látásra... Átalakítóról is hallottam már, de mikor feltettem a kérdést, teljesen megfeledkeztem róla... Talán az egyszerűbb is volna, de akkor már meghallgatom az emberek véleményét.
2014. szept. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!