Vadmeggy kérdése:

Az olcsóbb max 20e Ft ig terjedő 2.1 hangfalak mennyiben térnek el hangzásban a középkategóriás 6-7e Ft-os sima sztereohangszóróktól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha felhangosítod és hallani a különbséget.
2010. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokban... de még a 20eFt-os is elég szar, elég ha megemeled, olyan könnyő szinte elviszi a szél... inkább vegyél 2.0 tehát 1 pár sztereo JBL hangfalat na az fog normálisan szólni
2010. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előttem lévőnek osztom a véleméynét, bár nem kötelező jbl kategoria egy átlagos fülnek.. van oclsobb kategoria is ami elég elfogadható minőség, de két oszlop hangfallal tuti jobban jársz mitn egy tescos 2.1-el
2010. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] egy ilyenre érdemes már 30kt költeni szerintetek?
2010. jan. 21. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményeket az olcsó hangrendszerrel kapcsolatban, nekem van ilyen olcsó 2.1 hangredszerem ( haverok poénból vettek egyet) viszont árához képest egész jó itthonra tökéletes. De 30 ezerért szerintem már komolyabb redszert is ki lehet hozni mint egy "tescos 2.1". pl hifi erősítő és 2db hangfal.

ha még is 2.1 esetleg ez segíthet.:

[link]

2010. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!