Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki az XBOX360...

Miért kapcsol ki az XBOX360 kontrollerem érzékelője?

Figyelt kérdés
Hali! Kb fél éve vettem egy vezetéknélküli XBOX 360 kontrollert,ami eddig tökéletesen működött,és most csatlakoztattam az érzékelőjét,ugye a Receivert usbn a gépbe,és nem nagyon akart ráhangolódni a kontroller. Ilyenkor alap,hogy megpróbáltam újra szinkronizálni. Nah,a Receiver elkezdett villogni,hogy gondolom keresi a kontrollert,a kontroller is elkezdett körbe világítani,hogy keresi a receivert,de mikor a kontroller elkezd keresni,a receiver abbahadja a villogást és kikapcsol...de akkor kapcsol ki mikor rá akarok csatlakozni a kontrollerrel,mégis mi itt a baj? Biztos nem az elem,mert most tettem bele újakat.

2014. szept. 10. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!