Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet az Asus transfor...

Mi baja lehet az Asus transformer pad TF300TL-em nek?

Figyelt kérdés

Nemrég betört a képernyője és használhatatlan lett az érintőképernyő.(nem érzékelt semmit) A szervízben közölték hogy 2 hónapot kell várni és 30 ezer forintba kerül a csere.

Külföldről rendeltem 5 ezer forintért, 2 hét alatt megjött.

Én magam szedtem szét, és cseréltem ki, elég ügyes kezünek érzem magam, szerintem mindent sikerült pontosan szét és összeraknom.


Bekapcsoltam a készüléket, nagy örömömre minden tökéletesen működött. Viszont amikor lezártam a képernyőt és újra feloldottam(a feloldás része ment) nem működött az érintőképernyő. Azóta rájöttem ha ilyenkor újraindítom akkor elsőre megint megy minden jól, de ha lezárom akkor megint használhatatlan lesz. Most vagy bekapcsolt kijelzővel hagyom vagy ki-be kapcsolgatom, ami nem az igazi.. Mielött szervítbe vinném gondoltam megkérdezem hátha valaki tud jó ötleteket adni. Köszi a válaszokat.


2014. szept. 11. 22:15
 1/4 Zs.Rich válasza:
Probáltál már egy helyreállitást csinálni rajta?
2014. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, factory resetet csináltam már. Frissíteni is próbáltam az adnroidot rajta, de azt írta hogy a szerverek foglaltak és próbáljam meg késöbb.(ezt 1 hete írja)
2014. szept. 12. 18:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Update: Bekapcsoltam hogy jelezze, hogy éppen hol érek hozzá a kijelzőhöz. Lezárás után ugyan úgy érzékeli, de a kijelző tetején is van egy folyamatos jel(nem érek hozzá), ezért nem érzékel semmit a képernyő, azaz hogy csak azt érzi. Lehet hogy az összerakással van valami baki?
2014. szept. 14. 15:03
 4/4 Zs.Rich válasza:
lehet szét kéne szerelni, hogy minden stimmel-e vagy elvinni maszekhoz. bocs a késői válaszért
2014. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!