Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vihar volt, ezért kihúztam a...

Vihar volt, ezért kihúztam a tv-t a konnektorból. De mikor visszadugtam se kép, se hang nem működik egyátalán. és nemértem miért nem reagál semmire?

Figyelt kérdés
Mi történhetett vele?Esetleg,hogy lehetne megcsinálni?

2014. szept. 12. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tv? Nincs rajta kapcsoló? A konnektor nem ment tönkre?

Mindent jól bedugtál?

2014. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van rajta valamilyen készenléti kapcsoló is, ami kikapcsolt az áramtalanítás miatt. Keresd meg, és kapcsold be. Ez csak a készüléken van, a távkapcsolón nincsen.
2014. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Samsung lcd tv. Régebbi vagy 7-8 éves..szerintem nincs rajta ilyen kapcoló,és jól bedugtam többször is mindent. A konnektor is jó mert a másik tv meg megy ha bedugom.Egyébként meg viharnál mindíg kihuzom és akkor nincs semmi baja,csak most.
2014. szept. 12. 18:17
 4/6 A kérdező kommentje:
mi lehet még a baj??
2014. szept. 12. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy factory resetet. Nem írtad mi a típusa itt a Samsung B650 factory resetje


[link]


a távirányítón kell megnyomni abban a sorban a gombokat a szerviz menühöz

2014. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ez minden samsung tv hez jó?
2014. szept. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!