Madrid950212 kérdése:

Nekem power xp 2008 van telepitve laptopomra, és véletlenül letöröltem a lomtárat.1000 féle megoldást probáltam de nem megy. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Rég volt már xp-m, de ha az asztalon jobb klikkelsz, majd be mész a tulajdonságokba vagy hova, ahol háttérképet, képernyőkímélőt, stbt lehet állítani, ott valahol azerintem ott vannak ilxen parancsikon beállítások, Dokumentumok, Sajátgép, stb. Szerintem onnan vissza tudod rakni az asztalra.
2014. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZia azt má probáltam ott se lehet rendszer vissza állitást is meg majdnem mindent amit ezen az oldalon találtam de sehogy nem jo
2014. szept. 14. 20:13
 3/3 start antal válasza:
Barátom, tegyél egy kisérletet, fogj egy potya fájlt, vagy csinálj egy txt-s lapot néhány karakter szöveggel és mentsed el egy egyszerü fájlnévvel (pl. abc) az asztalra. Majd onnan töröld ki, azután a start opció keresőmenüjével keresd meg. Ha a lomtárad megvan, csak az ikonját nem látod, akkor a kereső kiadja neked a talált abc nevü fájlt. Ha rákatintasz a talált tételre, kijelöld akkor a kereső oldal első opciójánál a "tartalmazó mappa"-ra kattintással megjelenik a lomtár oldala. Tehát megvan a lomtár ezek után egy pedrive-re másolsz máshonnan egy xp oldalról származó lomtár parancs ikont, és rámásolod a gépedre az asztalra. ugyan ilyen gondom volt nekem is és a sok "okos" ötlettől csak hülye lettem, viszont itt ezen a fórumon láttam a másolós ötletez. Kipróbáltam néhány perce és super. Legyen szerencséd. Azt még nem tudom, hogy skypén vagy Emailban is lehet e küldeni. de kipróbálom. Ha jó akkor jelezd felém.
2014. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!