Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Másnak is kopik a ps4 controll...

Másnak is kopik a ps4 controllere?

Figyelt kérdés
Nekem kb 4honapja van meg és a jobb oldali kar (nemtom mi a hivatalos neve) nagyon megkopott már szinte teljesen elvált a gumi a müanyagtol, ha nagyon megnyomkodnám szerintes ki is szakadna. A bal oldali is már kezd kopni. Pedig nem is használom minden nap. Másnak is ilyen?Mer azér ezt nem akarom elhinni hogy ilyen szar minöségü. xbox360 as megvan 5éve és csak egy minimális kopás van rajta.

2014. szept. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan volt rendelve ? lehet hogy ahol tárolták párás volt a levegő és tönkretette a minőségét ilyen eseteknél be kell jelenteni, vagy ha van rá garancia kérdezd meg mert nekem nem kopik kicsit se :)
2014. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a media marktba vettem
2014. szept. 15. 13:30
 3/9 A kérdező kommentje:
majd rákérdezek hogy garanciába cserélik e. amugy a netem láttam töb videot is amibe azt mutogatják hogy mennyire kopik
2014. szept. 15. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
de állitolag lehet rá venni valami kis gumit ami megvédi a kopástol
2014. szept. 15. 13:33
 5/9 Gele19 válasza:
az elsők között vettem a ps4-et, már kétszer cseréltem gariban. Mindenképpen cseréltesd ki a Sony-val és utána vegyél rá gumivédőt, ha lehet orb-t. Pl.: [link]
2014. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lovesosa válasza:

Igen , mindenkinek kopik, ez egy hiba van bent, de lehet orvosolni!!

Lehet venni 2000ftért ilyen kis gumikat amit rá tudsz rakni a karra és az nem kopik!

2014. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz a válszokat, meg is rendeltem.
2014. szept. 16. 13:11
 8/9 A kérdező kommentje:
az a baj igy hogy rajta van ez a gumi igen magas lett.de az a lényeg most már nem kopik
2014. szept. 17. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a ball kopott le de én nem veszek kopás védőt mert idegesít hogy olyan magas :D Így lekopottan is jó
2014. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!