Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalatok az LG 42LM669S-ről?

Tapasztalatok az LG 42LM669S-ről?

Figyelt kérdés

Most gondolkodunk új TV vásárlásban, és ez nagyon megfogott. Az ára, a tudása, a színe (ez illik a nappaliba).

Kérdésem, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban? Akár jó, akár rossz, jöhet!

- mennyire működik jól a 2D-3D / 3D-2D konvertere?

- valóban 3D-s élményt nyújt? (tudom hogy nem IMAX, de legalább picit...?!)

Segítsetek, előre is köszi! :)



2014. szept. 16. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2d-3d konverzio nagyon gagyi mindegyiken, az Lg passziv 3d-je pedig alul marad mas gyartok aktiv megoldasahoz kepest.
2014. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem lg 42La667s készülékem van. Valóban 3d-s élményt nyújt! Kijönnek a tvből a tárgyak stb. Persze ahhoz olyan 3d-s film is kell! Igazi 3d-s élményt a blurayes 3d-s filmek adnak.(iso) Amit letöltesz mkv 3d-s filmeket azok inkább csak befele 3d-sek.

2d-3d konvertálása tv nézés közbe. befelé 3D-s csak! Ezt nem fogod használni.

képe viszont nagyon jó. Szép képe van a készüléknek!

De ha elmész pl a mediamarkba ott megtudod nézni működés közbe is!

2014. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 L Norbert ***** válasza:
Nekem ilyen tévém van és nagyon megvagyok vele elégedve!!!Ahhoz a hozzászóláshoz pedig hogy szar a LG csak annyit írnék hogy a samsung egy rakás nulla!!!Teszt is kimutatta hogy sokkal jobb 3D technológia a passzív mint az aktív.
2014. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso olvasd el szerintem megegyszer a valaszokat, mert sehol nem ir olyat, hogy az Lg szar. Amugy utanaolvastam, tevedtem, de amikor mi vettunk 3d tv-t, az aktiv megoldast meg jobban dicsertek. Vegulis pedig ugysem annyira fontos, mert sokat nem hinnem hogy hasznalnak ezt az emberek.
2014. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!