Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lada 2105 műanyag kalaptartóba...

Lada 2105 műanyag kalaptartóba hangszóró?

Figyelt kérdés
Szeretnék a 2105-ös Ladámba 2 ovált beszerelni hátra,a kérdésem az lenne,hogy befúrhatom-e a hangszórókat a műanyagba is anélkül,hogy fából kéne egy másik kalaptartót készítenem?Vagy a műanyagból kiszakadnak,ill. rosszul szólnának?

2014. szept. 16. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, sajnos borzasztó rosszul szólnak a hangszórók, ha a kalaptartóba vannak szerelve. Nem tudom mennyire vagy embere a dolognak, de én inkább az ajtót, vagy a műszerfalat céloznám meg.


Esetleg kipróbálhatnád fával, ugyanis a műanyag borzasztó hangzást kölcsönöz neki(doboz hangja van b***od). Meg az nem is olyan tartós ha a hangszóró meghaladja kb a 600g-ot.

2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az ajtót nem akarom szétbarmolni,a műszerfalon meg nem nagyon látok helyet neki.Lehet akkor elszórakozok egy fa kalaptartóval,csak az amíg a helyére fog passzolni...:D
2014. szept. 16. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy érthető, hogy nem akarod nagyon szétbontani :D


Sok sikert a fa kalaptartóhoz! (Ha nem nagy kérés, akkor ha elkészültél kérlek leírod hogy milyen lett? :D mármint hogy hogy szól - köszönöm!)

2014. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha sikerül,rakok fel képet meg elmagyarázom hogy csináltam.:D
2014. szept. 16. 23:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja késő van,videót*. :D
2014. szept. 16. 23:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Félig meddig kész lett,szerintem egyáltalán nem szól rosszul.
2014. szept. 17. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!