Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem sikerül bekalibrálni...

Miért nem sikerül bekalibrálni az univerzális távirányítót?

Figyelt kérdés
Elromlott a Samsung ue32eh5000wxxh típusú TV-m távirányítója, ezért beszereztem egy König kn-rcu10b univerzális távirányítót, de sajnálatos módon sehogy sem sikerül összehangolni őket. A használati utasításban leírtak alapján két módszer lehetséges: a, automatikus behangolás (totális kudarc), b, kód szerinti behangolás (a könyvecske vagy 30 különböző kódot sorol fel, és azt várja, hogy próbáljam végig, míg jó nem lesz, már ha egyáltalán jó lesz), és hát egyik sem bizonyult hatékonynak. Körbenéztem a neten is mielőtt kérdeztem, de semmi használhatót nem találtam.

2014. szept. 16. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a helyzet, és a 30 kód végigpróbálgatása után, miután persze egyik sem volt jó, kiderült, hogy a lista végén van még pár olyan TV, mint az enyém, szóval ne add fel, próbálgasd erősen!
2014. szept. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!