Mini USB-n keresztül csak tölteni lehet egy eszközt vagy hálózatról is működtethető (ha kipurcanna az aksi)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék venni egy ilyen kis kütyüt. [link] Mivel félek, hogy az aksija egyszer bedöglik, tudni szeretném, hogy akkor mehet a kukába az egész vagy tudom használni simán USB kábellel is a gépet?

2014. szept. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincs is akku.
2014. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem sincs.
2014. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaz, itt nem kerek az info de 600mAh-os aksi van állítólag ezekben. Itt egy ugyanilyen csak más márka: [link]

Elviekben mi történik ha meghal az aksi?

2014. szept. 16. 22:58
 4/6 anonim válasza:
Rechargeable = tölthető
2014. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Ne vegyél ilyet, az automata állomáskeresők nem találják meg csak nagyon erős jeleket, és nem lehet finomhangolni.
2014. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy tölthető. De mi van akkor ha az eleme működésképtelen? Tud így is működni vagy elemmel együtt a szemetesbe kerül?
2014. szept. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!