Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik Kindle-ön kívül más...

Létezik Kindle-ön kívül más háttérfényes e-book olvasó?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Háttérfényesből van millió fajta. Olyan 15ezernél kezdődnek.
2014. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, van sok (ha nem is millió, mint az #1 tévesen írta, és kicsit drágább is mint 15e, de ő nem tudja miről van szó),

például:

NOOK GlowLight,

Onyx Boox Angel Glow,

PocketBook Touch Lux,

Icarus Illumina,

már szinte minden jobb ebook olvasó gyártó készít beépített világítással olvasót.

2014. szept. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindegyik e-ink-es?
2014. szept. 18. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Amiket írtam (#2), igen.

Ebook olvasót csak eink kijelzőset vegyél.

2014. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még egy olyan bajom van, hogy sok A4-es pdf-et néznék rajta, ezért fontos, hogy nagy legyen és fekvő nézetben lehessen görgetni, mert egyébként olvashatatlanok a pdf-ek, tudom hogy ez némelyiknél nehézkes lehet, te melyiket ajánlanád?
2014. szept. 18. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Pdf-re? Egyiket sem. A pdf nem ebook formátum (habár szinte mindegyik megjeleníti), de a szöveges pdf egyszerűen konvertálható. (pl. Calibre [link] )


Ha mégis ragaszkodsz a pdf-hez, akkor nagy felbontású és nagy kijelzőméretű ebook olvasót vegyél, de egy tablet talán jobb megoldás a pdf esetén.

2014. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem pdf-re való, de én tudományos cikkeket olvasok és e-ink kijelzővel szeretném. Azt szeretném, hogy könnyen lehessen görgetni fekvő nézetbe, meg a beállítást ne kelljen hosszadalmasan csinálni ehhez. Volt egy Kindle-öm, de azon kínszenvedés volt a pdf beállítása egyesével olvashatóra. Ezért kérdezem.
2014. szept. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!