Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-am meghülyült mit tudok...

Pozsy92 kérdése:

PS3-am meghülyült mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
hello egy kérdésem lenne szereztem rendes 2.5-ös laptop vinyot és mert a másik nem volt jó mint utólag kiderült de viszont sajnos valami nem jó mert továbbra is mikor elindítom formázni akar de úgyan úgy 0%on van fél óra után is...illetve kiveszem a vinyót akkor is formázni akar...(pc-n már leformáztam fat32-re) ilyenkor mit tudok csinálni? ha kiveszem a vinyót akkor is formázni akar és sehogy nem enged semmi mást pedig van egy külsőm amin a biztonsági mentés van...szóval egy kis segítséget szeretnék kérni előre is köszi

2014. szept. 18. 21:02
 1/4 TaKy99 ***** válasza:

A belső HDD nem Fat32 formátumú.

A belső HDD-nek a következők paraméterei: 2,5in, max. 9.5mm vastag, Sata csatolófelület , 5400rpm fordulat , 8MB chace, max. 1TB

Ha ezek rendben, akkor hagyd dolgozni a PS-t...

2014. szept. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egész éjjel ment a formázás és semmi :S azóta se enged semmit :S
2014. szept. 19. 08:50
 3/4 TaKy99 ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy a szerzett (új) Hdd jó, akkor sajnos szervíz lesz a vége.
2014. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap vissza felküldtem Pest-re :/ sajnos elv a belső HDD adta meg magát :/ de legalább garanciába kicserélik :) de azért köszi :)
2014. szept. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!