Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 3D TV, akkor LG vagy Samsung?

Ha 3D TV, akkor LG vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Nem vélemények, hanem tapasztalatok érdekelnének! LG passzív Cinema 3D, vagy Samsung aktív 3D?

3,5 méterről néznénk egy 42-48"os TVt (ez az LG váltott sorosánál lehet lényeg), kérdés, hogy van-e annyira szép az LG mint a Samsung, és valóban vibrál-e a Samsung?

LGből a 667s és a 669s, Samsungból az F6510 és a H6410 jöhet szóba.

Még egyszer kérek mindenkit, hogy TAPASZTALATOT, ne véleményt írjon! Köszi :)



2014. szept. 22. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan messziről jóformán szart se fogsz látni a hdből és a 3dből,mert kicsi ilyen távolsághoz.
2014. szept. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg természetesen aktiv 3d.
2014. szept. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung F6500-as tv-m van. És nem vibrál a kép, nekem nem fájt se a fejem se szemem, de barátnőmnek igen, az első 20 percben! Mindenki hozzá tud szokni, csak idő kérdése! Ha a tv-vel szemben van az ablak, és nem szeretnéd átrendezni akkor a szobát, akkor a passzív 3D-t ajánlom. És sokkal szebb a 3d kép egy aktív tv-n, mivel az valós fullhd 3d-t ad. A passzív felezi, ez tény! A passzívnak számomra csak egy előnye van, az hogy olcsó a szemüveg. Az aktívnak is egy van, és az a MINŐSÉG! Ha csak filmek nézésre fogod használni, azaz napi 1-2 film, akkor aktívat vegyél, ha monitornak is fogod használni (pl: playstation) akkor passzív, mert azt több ideig bírja a szem.


De be kell menni a boltba és el kell tölteni minimum egy fél órát a két összehasonlításával és döntsd el te!


Én szerintem aktívat vegyél.

2014. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!