Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen fejhallgató...

Szerintetek milyen fejhallgatót érdemes venni?

Figyelt kérdés

PC-hez játékhoz mikrofonos fejhallgatót szeretnék, 2-őt néztem ki max 20-25k

Kimondottan márkába csak a turle beach fogott meg viszont erről ma olvasok először abból is 2-őt néztem ki egyik az X12 a másik meg csak pre-orderbe Recon 320 a recon tetszik jobban mert 7.1 és csak 20k ami szerintem elég jó hogy surround hangzás és nem drága ahhoz képest. A szállítás akkor itt ingyenes lenne ha megrendelném? Szóval azt szeretné megtudni hogy szerintetek ez a füles jó-e és itt kéne megrendelni vagy meg kell várnom még bejön magyarba?

[link]



2014. szept. 23. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat, ami 20 óra folyamatos hordás után se fáj. A 7.1, 5.1 füles parasztvakítás, 2 perc után nem regisztrálod, hogy surround, mert túl közel van a füledhez ahhoz. Szóval kényelem, minden más másodlagos gameléshez.
2014. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!