Konyhai tv, hogyan tudom a legegyszerűbben/legolcsóbban eljuttatni a képet a tv-re, a szobában lévő számítógépről?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy veszek egy kis tv-t (32 colosnál kisebbet) a konyhába, hogy főzés közben ne unatkozzak.

A probléma az, hogy a konyha kb 20 méterre van a szobától és a számítógéptől.

Amiken eddig gondolkodtam:


- DLNA képes tv, és wifi adapter. Oké jó lenne, de egy dlna képes tv rohadt drága, és még valahogy egy wifiadaptert is kéne hozzá szerezni. Gondolom az sem olcsó, meg nem is tudom hogy néz ki.


- HDMI hosszabbító. Egyrészt a hosszabbító drága (16.000-ért láttam) másrészt két utp kábel kell hozzá, amit nem tudnék esztétikusan elvezetni.


- hagyom a fenébe, veszek egy olcsó kis tv-t ami képes usb-ről lejátszani filmeket (vagy egy tv-t+egy androidos médiaboxot) és pendrive-on hordozgatom a filmeket. Ez meg azért nem tetszik, mert sokat kell másolgatni, plusz úgy tudom, hogy az usb-ről való lejátszásnál sok tv nem támogat minden formátumot, és nem akarok ezzel szívni.



Valakinek valami ötlete? Tapasztalata? Ti hogy oldottátok meg?



2014. szept. 24. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

És kész.

2014. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs, azt nem írtam, hogy próbáltam már.

25m-essel, mert úgy tudtam konyhaszekrény mögött elvezetni. Viszont csíkozott a kép, meg nézhetetlen volt. Azért néztem erősítős hosszabbítót, de az meg drága, és vastag. Még ennyire se tudnám elvezetni. Jó lenne kábel nélkül megoldani, vagy legalább egy sima vékony utp kábellel.

2014. szept. 25. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor olyan tvét vegyél ami okos és wifis.
2014. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!