Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG, vagy Samsung TV-nek jobb...

LG, vagy Samsung TV-nek jobb a képminősége? LG 32LB650V (39LB650V), Samsung UE32H6200 (UE40H6200), esetleg Samsung UE32H6400 (UE40H6400) Érdekelne még, hogy melyiknek jobb a kezelhetősége (Smart fontos! ), illetve a szervize.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2014. szept. 24. 23:07
1 2
 11/20 Gregor555 ***** válasza:
Szívesen, ha bármi van csak írj :) Még annyit mondanék, hogy ha nem annyira fontos a 3D funkció ill a szemüvegek akkor a h6200 típus is megfelelő, csak ahhoz nem jár 2db 3D szemüveg, viszont így olcsóbb a tv.
2014. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hali!

32 colosat tervezek venni, de egy ismim szerint 40 colnál kisebbet nem érdemes venni... Szerinte a 32-t bánni fogom, mert kicsi lesz.

Mi másfél/két/három méterről fogjuk nézni.

Másfél méterről mennyire élvezhető a 40 col a Te TV-den? Pixelek?


Bocs, hogy faggatózom, de nálunk csak a Média Marktban van arra lehetőség, hogy az ember élőben megnézze a TV-t, de ott eszméletlen pocsék minőségű a TV-adás... nem tudom, miért.

(Ha nem élő adás, akkor meg demo film megy a kiállított TV-ken, és ugye az is becsapós.)

2014. nov. 1. 21:08
 13/20 Gregor555 ***** válasza:
Hello. Én is azt mondom, hogy legalább 40"-os tv-t vegyél, főleg ha játszol is rajta. Nincs elmosódás meg csíkok. Ha kábel tv-t nézel akkor valóban rosszabb a képminőség, de az nem a tv hibája hanem a kábeles szórásnak. Engem ez azért nem izgat mert keveset tv-zek, amit megnézek arra meg tökéletes. Konzolt rákötve viszont hibátlan és a rengeteg beállítással biztos, hogy megtalálod a megfelelő képminőséget. Az én H6400-on van játékmód is ami annyit tesz, hogy nem mosódik el a labda vagy egyén gyorsan mozgó tárgy a játékban, sokkal élvezhetőbb, bár azt hozzá teszem, hogy ekkor a grafikát lejjebb veszi, de nem sokkal.
2014. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Gregor555 ***** válasza:
Még annyi, hogy a 32"-os és a 40"-os samsung között csak 10 ezer ft az ár differencia, de tudásban ill. élvezhetőségben a 40"-osak sokkal jobbak. ahogy a hölgynek ajánlottam, úgy neked is azt tudom mondani, hogy ha nem fontos a 3D akkor a ue40h6200 is teljesen jó, ahhoz nem jár szemüveg, de 3D-t tud kezelni, mégis jóval olcsóbb.
2014. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Az analóg TV-re gondoltál, mikor azt írtad, hogy rossz minőségű a szórás, s ezért rossz minőségben jelenik meg a képernyő is? Vagy minden kábel TV-re? Nekünk IPTV-nk van.


Nekünk nem játékhoz kell a TV, de azért köszi az információkért, hatalmas segítség ám nekem!

80%-ban sport-, film-, és mesenézés. Borzasztóan fontos, hogy focinézéskor a nagy zöld háttér ne felhősödjön.

SMART fontos még.

Ja, 3D abszolút nem játszik. Mondom én most.


Tehát 40" megfontol, 6200-as megfontol. Köszi!

2014. nov. 4. 10:22
 16/20 Gregor555 ***** válasza:
Az analógra gondoltam igen, azon van pár olyan tv csatorna, hogy valami katasztrófális a szórási minősége. Viszont eszembe jutott még , hogy nem csak annyi különbség van a 6200 és 0 6400 között, hogy nincs 3D szemüveg, a 6200 az csak 200 Hz-es képfrissítéssel jeleníti meg a képet az enyémbe viszont 400 Hz van. focinézésnél azért ez a 400Hz szerintem jobban teljesít, de meg kellene nézni egymás mellett a 2 tv-t
2014. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Okés!!! (Hálám üldözni fog!)
2014. nov. 5. 21:07
 18/20 anonim válasza:
De a 6400-asnál ír valamit hogy hiába 40Hz, videó esetén 200. Vagy ezt benéztem? A Hz száma amúgy mennyire számít? Miben nyilvánul meg, látja azt a laiuks szem? Köszi
2014. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Gregor555 ***** válasza:
Én ilyet nem láttam , annyit tudok, hogy minél magasabb a hz száma annál jobb a képminőség. pl foci meccsnél nem mosódik el a kép, illetve gyorsa mozgásoknál nincsenek zavaró foltok
2014. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves Gregor555 (ha jársz még erre egyáltalán) :-)

Nyüstölöd a TV-t? Nem bántad meg azóta sem? Jól működik?

Nekünk azóta sem sikerült sajnos, most kell megújítanom a szolgáltatónál a hűségnyilatkozatot, gondolkodom rajta, hogy részletre esetleg.

2015. júl. 4. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!