Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a tv mennyire jó választás?...

Ez a tv mennyire jó választás? Tudtok ajánlani hasonló árkategóriában jobbat?

Figyelt kérdés

[link]


Fontos, hogy 110 centi feletti legyen, ne legyen 3d, minimum 100mhz, full hd es valami normalisabb marka!

Diak vagyok, es 7 evig nem lesz meg sajat keresetem, eddig ki kell birnia a tvnek!

Valami tanacs?


Illetve, ismeri valaki a bemutatoterem.net-et vagy az elektro-store-t?

Itt nyugodtan megvehetem a készüléket?


Köszi!!


2014. szept. 28. 12:20
 1/1 belapus ***** válasza:

A hasonló paraméterrel rendelkezőek között a Samsung és az LG valamivel olcsóbb szokott lenni, mint a Sony.A Panasonic és a Philips is a "normálisabbak" közé tartozik.Ettől függetlenül nekem 4 éves a Sony tévém, nincs semmi panaszom rá.Egy szintén hasonló korú Philips is jól működik.

Esetleg érdemes lehet az oldalon a szűrési feltételeket megfelelően beállítva, összehasonlítani a találatokat.

A boltokról:

Kevés számú vélemény, de az legalább tökéletesen ellentétes:


[link]


Ez jobb választásnak tűnik:


[link]

2014. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!