Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mondanátok olyan programokat...

Akyboth kérdése:

Mondanátok olyan programokat amivel jól el tudom ütni az időt, pl: pivot, nem muszáj ideovágó program legyen. Hm?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Erre valók a PC játékok. Ha hosszú összefüggő időről van szó, érdemes valami komolyabb játékot beszerezni. Több típusból is sorolok (én mellesleg nem mindegyiket szeretem):

Need For Speed Carbon

Carmageddon 2

Call of Duty 4

Aliens Vs Predator 2010

Age Of Empires III

Fifa (mit tudom én, hány rész van ebből)

Még sorolhatnám. Ha a géped nem bírja ezeket, direkt olyanokat soroltam fel, amiknek előbbi részei kisebb igényűek. Ha csak rövidke időkről van szó és apró játék kéne, ajánlhatom a Plants Vs Zombies című játékot. Jól el lehet vele lenni és igen mobilis játék. Nem szükséges telepíteni és bármikor pendrive-ra feldobható, még a félbehagyott játékot is pendrive-ról onnan tudod folytatni, ahol abbahagytad legutóbb.

2014. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a váaszt de én direkt mellőzöm a játékokat, sokan nem is tudják mennyire függők, én nagynehezen leszoktam róla és nem akarok visszaesni.
2014. okt. 9. 18:05
 3/3 anonim válasza:
Akkor olvass bibliát... erre nem tudok mást mondani... ha olyat csinálsz, amit szeretsz, ugyanott tartasz, mint a játékokkal, nem tudod abbahagyni. Ha meg olyat csinálsz, amit annyira nem szeretz, hamar megunod, nem fog lekötni.
2016. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!