Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Esetleg erről egy magyar videó?

Esetleg erről egy magyar videó?

Figyelt kérdés

Vagy valaki nem ért ehhez ,hogy ,hogyan lehet így online streamelni a helikopteren /drónon levő kameráról?


https://www.youtube.com/watch?v=UKMQhWZtNRg



2014. szept. 28. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a drónra felkerül

* egy GoPro Hero2 kamera

* egy SkyZone 5,8 GHz-es frekvenciájú, 200 mW-os adó-vevő kit adó része ( [link] )

* az adó áramellátását végző LiPo akkumulátor

* a GoPro kamerát és az adót összekötő kábel


A túloldalon szükség van a SkyZone 5,8 GHz-es frekvenciájú, 200 mW-os adó-vevő kit vevő részére, aminek a videókimenetét nem a videón látható monitorra kell kötni, hanem egy videódigitalizáló kártyára - mondjuk ilyesmire: [link]


Az így létrejött digitális videofolyamot kell megosztanod - erre a Youtube vagy a UStream is lehetőséget nyújt.

2014. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg erről az ábráról:

[link]

érthetővé válik a dolog.

2014. szept. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt nem értem,hogy az internetet honnan szerzem?
2014. szept. 29. 18:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az ábráról már értem,csak az internetet ,hogyan biztosítsam? Mobilinternettel (olyan kics usb-s kártyás dolog) nehéz közvetíteni.
2014. szept. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy köszi az ábráról már értem,csak az internetet ,hogyan biztosítsam?"

Mennire leszel távol a legközelebbi általad elérhető Internet-eléréstől?

Szükséges-e neked távirányítóstúl/kameravevőstűl mozogni?

Milyen távol lesz a drón tőled?

2014. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!