Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D Blu-Ray lejatszohoz (Samsun...

3D Blu-Ray lejatszohoz (Samsung Bd-h5900) milyen 3D kivetitoto lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
A fo szempont a 3D lejatszas. Mikent/hogyan tudom ezt megoldani ugy, hogy a leheto legjobb 3D elmenyt kapjam vissza? Ertem a kerdedem alatt pl. HDMI csatlakozas feltetlenul szukseges? Mert lattam olyan 3D-s kivetitoket is, amiken nincs. Van olyan amelyik DLP meg van valamilyen masmilyen (ez a megjelenito ha jol sejtem!?). Melyik lenne nekem a legcelszerubb? Elore is koszonom a valaszokat.
2014. okt. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a kivetítő alatt projektort értesz felejtsd el. Az sose lesz olyan jó mint egy 3d-s plazma tv.
2014. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, projectort ertettem. El felejtettem megemliteni igy is. Tudom, hogy sokkal masabb, de a lehetosegekhez merten mik szamitanak a projectornal a 3D-hez?
2014. okt. 3. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted? A nagy képnek meg vannak a hátrányai is. Normális képhez teljesen sötét szoba kell. Megfelelő vászon. 3d-ben általában sokkal gyengébb a fény. Egy normális 3d projektor 800ezernél kezdődik.
2014. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sotet szoba nem problema. En csak este vagyok otthon es csak filmezeshez hasznalnam. Nincs szuksegem semmilyen tv funkciora. Ami lenyeges szamomra, hogy: a lejatszoval hdmi kabelen kereszt erdemes csak ossze kotni? Vagy vannak olyan projektorok is amikben nincs hdmi es akkor mas kebelen keresztul is visszakapom azt az elmenyt? Milyen technologia az amit leginkabb figyelembe kell venni a 3D-nel? Miket kene neznem ha ez a legfontosabb szamomra? Tehat hogy valasszak projektort?
2014. okt. 3. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy hdmi kell. Vagy wifi. Hogy milyet vegyél nem tudom. Olvasgass teszteket.
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi segitseged :)

Probalgatom nezegetni, de nem igen talalok erdemleges es friss tesztet ami alapjan valaszthatnek :)

Azert is tettem fel itt a kerdest. Nem lustasagbol nem bujom egesz nap a googlet, hanem hetfotol vasarnapig dolgozom es korahajnaltol este 9-10ig. Sajnos nincs idom vegigolvasni mindent. Ezert is kerdeztem hatha van itt akinek van tapasztalata, vagy ert hozza mi alapjan valasszak :)

2014. okt. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!