Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy 120Gb-os CFW-s PS3...

Vettem egy 120Gb-os CFW-s PS3 Slimet. Olyan megoldás van hogy a PC-mel összekötöm cross link kábellel és valamiféle FTP kapcsolatban vagy más megosztással úgy játsszak ps3-on hogy nem másolgatok mindig minden játékot a 120 GB-ra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok otthon a CFW világában és az angol nem az erősségem.

4.55-ös Rogero/Multiman van rajta. Ezek a legjobbak? Nekem van egy PSN-es profilom már. Ezzel ha bejelentkezek wifiről nem lesz gond? Mennyire mehet a multiplayer mennyi esélye van a bannak vagy valami más alternatíva? Hogy ezt hogyan is tudom megoldani. Esetleg valami gyorstalpaló magyar oldal linkjét szívesen fogadom!



2014. okt. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ftp igen, multimant ha bekapcsolod lent bal oldalon általában ki is írja az ftp címet.


Legutolsó rogero azt hiszem talán 4.60 (de ez nem eredeti rogero hanem ez egyik fórumtársa adta ki) DE 4.55 is tökéletesen megy minden ha jönne nagyobb szoftvert igénylő játék multiman átírja


Ami esetleg jobb ftp (én így tapasztaltam bár többen esküsznek a multimanra) Blackbox


Netre ne menj főleg 4.55 ha nincs sproofolva (ugye mostani ofw 4.65)


[link]

Itt le van írva minden csak regisztrálni kell

2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! És ez a sproofolás ez mi is? Én eléggé szeretnék néhány játékkal neten tolni, a bann mivel jár? Utána használhatatlan a gép? És a legfontosabb kevés az a 120Gb és a PC 1Tb-os HDD-jén tárolnám inkább a dolgokat és lanon keresztül használnám PS3-on van erre mód? Vagy nincs mert nagyon lassú lenne az adatátvitel?
2014. okt. 3. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Sproof az, hogy 4.55 szoftver helyett 4.65 öst lásson a gép

Ban-ból 2 fajta van:

1. Acc ban lazán létrehozol másikat azt folyt köv

2. Gép ban...itt használthatod továbbra is a géped de ha online-ra csak akkor mehetsz ha id cserélgeted [de ez sem leány álom]

Én azt mondom ha cfw-kell akkor ne netezz


Kétféle megoldás van játékokra:

1. Belső hdd-re másolni

2. külső hdd-re másolni

több nincs... 120gb "elég" mivel legtöbb játék 5-10-15gb között mozog (kivételek exkluzívok amik bőven nagyobbak)

Ha nem akarsz egyszerre 999 játékot akkor elég


De mondom legtöbb ilyen dolg az oldalon is le van írva

2014. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem nagyjából átnyálaztam az oldalt. Sok hasznos infó van, de sehol nem találom hogy ha letöltök egy játékot és egy ilyen mappában van BLUS30246. És pendrive-ról akarnám futtatni de nemtudom milyen módon tegyem rá hogy lássa a multiman. És ezt a spoof-ot sem írták le hogy hogyan is kell..
2014. okt. 4. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

x:/Games/BLUS30246 vagy Gamez/BLUS30246 mappát kell csinálni


Valahogy így kéne kinéznie, de én még mindig azt mondom inkább belső hddre tedd XD

--------

Spoofot most én sem találtam meg... kérdezz rá a chatben

2014. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megoldottam, belső HDD-re megy csak még nem álltam neki az FTP-nek és így vittem át a gépről a játékot!
2014. okt. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!