Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX merevlemezre hogy kéne...

XBOX merevlemezre hogy kéne fájlokat másolni?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy régi fajta XBOX merevlemez. Tudom hogy kell kibelezni, a gond azzal van hogy nem tudom hogy kéne géphez csatlakoztatni, hogy tudjak rá fájlokat másolni :/

Szóval hogy ne kelljen DVD-re kiírni, csak rámásolom azt kész. Minden le van írva neten, de hogy csatlakoztatom ?

Milyen kábel kell hozzá ? (hülye vagyok a témához nézzétek el nekem)



2014. okt. 10. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

nem pontos a kérdésed :)

Szóval van egy merevlemezed (HDD) amit beakarsz köti az xbox-ba. Itt kér irány van kapásból, mert ha Slim géped van akkor az alján a burkolat lepattintható és ott van a helye, ahova behelyezhető. Ha viszont Arcade géped van akkor a tetején lévő burkolatot kell lepattintani és ott is adja magát, hogy hova kell helyezni.

ha megvan akkor a box magától felismeri és működik is. ( [link] )

A másolás már bonyolultabb, ha beraksz egy lemezt rámész a főmenübe a "Game Details"-ra (x gomb) ott van hogy "Install" akkor rámásolja a játékot vagy a gépmemóriájába vagy a merevlemezre (te választod ki). De ezen felül ha játszani akarsz a játékkal akkor még kell a lemez, csak a telepített részlegről megy a játék (írófej kímélésében ez jó dolog). Ha úgy akarod, hogy ne kelljen lemez, akkor RGH csip kell (amiről már nem írok) de akkor azt éred el, hogy letöltöd a játékot, rárakod pendrive-ra be a box-ba és vagy a drive-ról vagy rá rámásolod a gépre akkor onnan működik. De ez már megint más bonyolult téma.

2014. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!