Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen oldalon tudok erős és...

Milyen oldalon tudok erős és olcsó számitőgépeket vásáolni Erdélyben?

Figyelt kérdés
Igazán jó lenne egy erős gép nem muszály hogy atomerőmű legyen de azért elbirjon egy Crysis 2-őt jó grafikán jó FPS-el de nem igazán találtam még olyan oldalt ahól ezt viszonylag olcsón meghaphatnám . Persze tudom hogy egy erősebb gép nem olcsó mulatság de szerencsét próbálok ezzel a kérdéssel hátha tud valaki egy jó Erdélyben is elérhető oldalt ahól erős gépeket olcsón lehet vásárolni emellett ha nincs website akkor egy bolt is jó hiszen autó van :) A válaszokat elörre is köszönöm !

2014. okt. 12. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Emag ugye a legnagyobb...tovabba nagyok es megbizhatok meg az intend, pcgarage, pcfun, evomag, cel, oktal. Ezek melle jonnek a klasszikusok: altex, domo, mediagalaxy, flanco stb. Keresel egy konkret termeket es szetnezel hogy melyiknel olcsobb. Mellefogni egyikkel sem fogsz szerintem. Esetleg ha van idod vard meg a fekete penteket november vegen, kis szerencsevel akkor talalhatsz olcsobban kicsit(de nem biztos).
2014. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké :D elég sok áruházat felsoroltál és már kaptam is egy tetszetőset ami nem is túl drága de ez csak 1 link volt és végig fogom nézni mindet mert hátha lessz még jobb :) minden esetre ha valaki tud tényleges linket adni egy jó géphez ami úgy kb 1500 lej körűl kelendő (tudom tudom sokat kérek de azért meg kell próbálni) akkor az nyugodtan ossza meg :) de köszönöm a választ ez nagy segitség lessz !
2014. okt. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!