Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » El van romolva a tabletem g...

El van romolva a tabletem g szenzora?

Figyelt kérdés
Vettem egy surftab xiron hd tabletet. Mikor jatszani akarok vele g szenzoros játékokkal (real racing 3, bus driver...stb), akkor mikor megkezdòdik a játék, rögtön teljesem jobbra van fordítva a kormány a játékban, miközben a tabletem még nem is mozdítottam meg. Ez g sensor hiba? Ha igen mit csináljak? Be kell kalibráljam????????
2014. okt. 16. 21:08
 1/8 Tengor ***** válasza:

Valószínűleg az a baja. Még nagyobb bizonyosságot nyerhetsz, ha felteszel egy programot, ami a szenzor értékeit írja ki.

Amit tehetsz: együtt élsz ezzel a problémával pár hónapig, amíg a tablet még használható. Esetleg garanciáztathatod is.

2014. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha a tabletemet előre fele döntöm(azaz mintha letenném egy asztalra) akkor megy egyenesen az auto. Ha meg mégjobban előre döntöm (kicsit fejjel lefele tartom) akkor balra megy. Működik, csak rosszul . -.-
2014. okt. 16. 21:33
 3/8 Tengor ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve. Van, csak híg.

Esetleg próbálj meg valamilyen kalibrációs programot, nem túl hihetőek, de hátha...

2014. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
33 ezet forintos tabletről van szó, nem 20 ezrestől -.-
2014. okt. 16. 21:36
 5/8 A kérdező kommentje:
De ugy tűnik megoldotott a probléma! Gyári beállitásokat vissza állitottam, aztan két frissitést kellett telepitsen a tablet, és most jó lett!
2014. okt. 19. 16:50
 6/8 Tengor ***** válasza:
Sajnos a 33 ezer Ft-os sem sokkal jobb, mint a 15-20 ezres. Még mindig nem lehet 45-50 ezer Ft alatt normális tabletet kapni.
2014. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig ezen a tbleten minden játék elmegy. Real Racing 3-at elviszi :D Meg minden jó játékot. Van egy másik tabom, ami 20ezres, az be se töltött semmilyen játékot szinte, és már az el is romltt, mert nem tölt :D De ez a tablet jó!
2014. okt. 19. 16:59
 8/8 Tengor ***** válasza:

Tudom, ez a csalóka a gagyiban. Működik, 1 napig, 1 hétig, egy hónapig, aztán pukk...

Persze akár szerencséd is lehet, azt nem mondtam, de 35 rugót a szerencsére bízni sztem gáz, de hát mindenkinek lelke rajta.

2014. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!