Amazon Kindle paperwhite: Rámásoltam könyveket, gépen ha megnyitottam benne vannak a dokuments mappában, a kindle-n nincs. Miéért?

Figyelt kérdés
Megnéztem az "összes tartalom" mappában is,és a könyvek mappában is, de egyikben sincs. Előre is köszi a válaszokat! =)

2014. okt. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha közvetlenül a "könyvek" mappába másolod akkor is fennáll a problem?

Megfelelő a formátuma a fájloknak?(optimálisan AZW ha jól tudom)

Fájlnévben esetleg valami változtatással történik-e változás?

2014. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen formátumban vannak a könyvek? Kindle epubot nem támogatja, konvertálni kell pl azw-vé. Ezt megteheted pl a Calibre nevű (ingyenes) szoftverrel, vagy a [link] oldalon. Utóbbit tudom ajánlani, regisztráció, email cím megadása sem szükséges.
2014. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban a formátum volt a gond. Pedig olyan formátum volt, amit elméletileg olvas, de átkonvertáltam mobi-ra és így tökéletes :) . Köszi a segítséget!
2014. okt. 19. 12:20
 4/4 anonim válasza:
Tudnál segíteni? Nem gyakran nézegetem a tárhelyemet az amazonon, de most tűnt fel hogy az összes tartalmam eltűnt. Neked az amazon felhőben benne vannak a könyveid a documents mappában?
2014. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!