Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb : PC vagy XBOX ONE?

Melyik a jobb : PC vagy XBOX ONE?

Figyelt kérdés
A PC-n az a jó hogy régebbi játékokat is játszhatok rajta. Az xbox-nál meg az hogy konzol és biztosabb hogy elviszi az újabb játékokat , meg én amúgy is konzolos vagyok.
2014. okt. 20. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"meg én amúgy is konzolos vagyok"


Szeretem, mikor megválaszolják maguknak a kérdést. Minek írtad akkor ki?

2014. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez egyénfüggő. Nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb, mind a kettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai.

Amúgy meg egy gép is el tudja vinni a legújabb játékokat, igaz némelyik gamehez már lassan egy paksi atomerőmű kell :D

Ennek ellenére úgy gondolom, hogy jobb az asztali gép, mert azt tudod bővíteni, tudod fejleszteni, ilyesmi.


De ahogy mondtam, mindenkinek más jön be; kinek a pap, kinek a papné (kinek a lánya, kinek a fia :D ).

2014. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a jobb? Ha megveszed a boltban a kajànak való alapanyagot vagy ha beülsz egy étterembe? Ha boltban veszed akkor valamivel olcsóbb de neked kell küszködni a megcsinálással ha étterembe ülsz be akkor drága lesz a dolog de kényelmes az egész...

Bolti kaja=PC

Étterem=Xbox One

2014. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és ha valaki höbörögne... A PC azért olcsóbb mert két kattintással megvannak a játékok nem legálisan de ingyen... Addig az Xboxhoz venni kell súlyos 10-20ezrekért
2014. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy 4 válaszból egyik se tartalmazza a legfontosabb érvet? A PC jóval több mindenre használható, mint a konzol. A további éveid során biztosan nagyobb hasznát fogod venni egy PC-nek, mint egy csak játszásra, és erőltetett böngészésre alkalmas konzolnak.
2014. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2008ban vettem egy xboxot 50 ezerért és egy PC-t szintén ennyiért.

A PC már csak netezni jó, a boxra meg kellett egy RGH 10 ezerért és ment tovább.


Játszani szerintem nem éri meg a PC, a többség meg ha dolgozik is rajtuk akkor azt az irodai erőművön teszi jórészt.

2014. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A válasz egyszerű.

Itt 2015ben hadd adjak egy világos választ.

Ha kevés a pénzed: XBOX One. 100ezer forintból megvagy, és szép grafikát kaptál, de a játékokat súlyosan meg kell venned 10-20ezrekért.

Ha van pénzed: PC. 300ezer forintból olyan PC-t raksz össze, ami grafikailag, FPS-szám szerint és sebesség szerint is legalább 3-4szer olyan jó lesz mint egy XBOX One, például egy i5ös processzorral, 8 giga rammal és egy GTX970-el már olyan teljesítményt érhetsz el, amit egy XBOX One, vagy bármi más játékkonzol meg sem közelít, plusz minden játékot lazán megszerezhetsz ingyen torrentről.

Emellett a PC-t sok más mindenre is használhatod.


Én azt mondom rakj össze elég pénzt és rakj össze egy erős gépet belőle, max veszel hozzá egy kontrollert ha az neked jobban bejön. :)

2015. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!