Van valakinek Videoton DC 2016-os hangdoboza? Ha igen, mi a véleményetek róla? (A hifi magazinban írtak is érdekelnének)

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hallod vedd meg míg nem késő mert minden egyes videoton cucc a legjobb és nagyon kemények pl ha pl leég a hangszóró könnyen és olcsón lehet tekercselni és a teljesítményéről ne is beszéljünk
2010. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megvettem:)

Egyébként egyet értek Veled, sokkat többet érnek ezek a retro Orion, ill. Videoton hangdobozok, mint a mai kínai, meg malajsiai szobacsipogók:P

Csak ugye anno a Hifi-magazin elég szigorú véleménnyel volt ezekről, és sok típust elmarasztaltak annak ellenére hogy az Orion vagy a Videoton készítette őket.

Közben megszereztem a Hifi-magazin összes számát cd-n, és hát ezt a tipusú dobozt is leszavazták (mint majdnem az akkori összes hazai típust). Viszont ha már komprumisszumot kell kötni az "öregek" , és az említett mai műanyagdobozos, ráírt 100.000W-os típusok között, akkor kiderül, még annak ellenére is, hogy gyenge értékelést kaptak a magauk idejében, mégis klasszisokkal jobban szólnak a maiaknál.

2010. jan. 29. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs mit én azt útálom a külföldi hangfal és hangszóró gyártókat mert minden hülyeséget ráírnak pl:jbl mélynyómólya volt havernak az volt ráírvhogy 1900 wattos.hahahaha mondom,ja és hogy 4 ohm-os.bemértem a hangszórót és kiderült hogy a névleges teljesítménye 60 watt a zenei 90 watt,így összesen 150 watt,és az is kiderült hogy 2 ohmo-os ezért kiverte a 130000 forintos erősítője végfokát.ja és nekem telefunken erősítőm van amire rákötöttem disco hanfalakat és semmi baja az erősítőnek ez halhatatlan.kösz hogy megfogattad a jótanácsot a videoton és az orion nem hagy cserben senkit,az alázó oldalakkaé nem kell törődni mert abból élnek.a telefunken erősírő tényleges teljesítmény 2x100 watt ez nem piskóta és időssebb nálam is mert 19 vagyok de van rengeteg tepasztalatom
2010. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"kiderült hogy a névleges teljesítménye 60 watt a zenei 90 watt,így összesen 150 watt,és az is kiderült hogy 2 ohmo-os "


Kiváncsi lennék miket mértél:) Meg mióta adjuk össze a névlegest a zeneivel?? De tényleg, hogy jött ki neked a 60W? ÉS a 2ohm? Multiméterrel? (csak mert az ellenállást mér, nem impedanciát)

2010. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem van egy 2550 A és az kegyetlenül beszólja a szobámat! ugyhogy egy próbát megér!
2010. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!