Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nálatok mennyi ideig tart ki...

Piriiiiii kérdése:

Nálatok mennyi ideig tart ki egy fülhallgató? Hány fülhallgatót használtatok eddig?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fejhallgatót használok, az nekem olyan másfél év, addigra tízszer átgurulok a kábelen a székkel, ötször kirántom, szétfoszlik a gumija, és egyszer csak az egyik ilyen miatt nem tudom már tovább használni. Mondjuk ez egy olcsó darab. Fülhallgatóból T.Bone EP4-et használok, de azt csak zenéléshez, most 5 éves, és kissé foszlik már a szigetelés a kábeléről, de amúgy tökéletes.
2014. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok a szerencsétlen... :(

Nekem most van az első fejhallgatóm, és másfél hónapig bírta. Előtte mindig füleseim voltak, de azok sem bírták néhány hónapnál tovább... egyik sem.

2014. okt. 22. 18:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, köszi a választ! :)
2014. okt. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!