Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Family Settings Passcode-ot...

Family Settings Passcode-ot kér. Mit csináljak? (XBOX 360)

Figyelt kérdés
Még régebben beállítottam ezt a Passcode-ot de elfelejtettem. Valamit tennem kellett hogy tudjak XBOX LIVE-ozni. Már mindent megpróbáltam. néztem Interneten olyan dolgokat hogy bemegyek a "System"-be azon belül "Console Settings-be" azon belül "System Info"-ba és akkor be kell írni egy gomb kombinációt(több féle is van). Szóval beírom és ahelyett hogy megkérdezné hogy újra akarom-e rakni az XBOX-ot, kidob a "Console Settings"-be aztán tojik a fejemre. Légyszi ha valaki tud akkor segítsen nekem! Előre is köszi ! :)

2014. okt. 24. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!