Van egy xboxom360 (ARCADE) mit kéne vele csinálnom hogy az új játékok is elmenjenek rajta?

Figyelt kérdés

Régebben a régi hagyományos módszerrel írtam ki a játékokat.De Valamikor amikor beraktam egy újabb játékot frissítést kért és kampec lehetett menni megcsináltatni.

Aztán most nem merem frissíteni az új F1 játékkal.

Régebben még tudtam ezeket most kicsit le vagyok maradva mi kellene Rgh meg jtag meg mit tudom én mi van még.


Xboxom: Arcade (360)

Dashboard:2.0.13599.0


Van egy külső merevlemezem az nem lenne rossz ha meglehetne csinálni hogy arra rakjam a játékokat.



2014. okt. 25. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
RGH kell neked de futárral együtt 18 ezer körül van.
2014. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi , és dashboardot is frissítik ezzel ? hogy megy ez?
2014. okt. 25. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, minden a legfrissebb lesz. Mindent beállítanak.
2014. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lakóhelyeden nem csinál senki rgh-t? Elég lenne flash-elni a meghajtódat és utána kizárólag pendrive-ról frissíteni a dashboardot.
2014. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. RGH vagy a Flash érné meg?

eddig kiírtam őket lemezre, de nem tudom hogy a mostani játékoknál hogy megy ez...

2014. okt. 26. 09:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Most tudtommal flashelve van akkor hogyan tudnám frissíteni a dashboardot hogy ne mennyen tönkre?
2014. okt. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!