Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1 fejhallgató help! Hogyan...

5.1 fejhallgató help! Hogyan kell ezt használni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy Zalman 5.1 fejhallgató. A csatlakozói 3 db mezei jack.


Adott a desktop média player. Mezei, csatlakozók: scart, RCA 3x, HDMI, USB.

Adott az LCD TV, mezei, csatlakozók: antenna koax, scart, HDMI, RCA 3x, és van 1 db jack, ami sima stereo fejhallgató kimenet.


Mit kezdjek az 5.1-es fejhallgatóval?

Csak a headphones out-ba dughatom, de az sima stereo, semmi értelme, az 5.1-es meg se szólal így.


2014. okt. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Jó reggelt! Örülök, hogy végre valaki rájött, hogy semmi értelme az 5.1-es fejhallgatónak. Soha nem is volt, már amikor megszületett, parasztvakításnak készült, elvégre 2 füled van, és ha ráraksz 2 centire bármit, nem lesz tőle irányhallásod, maximum a placebo-hatás, hogy ha 5.1-es, akkor biztos jobbnak kell lennie. Hát nem.

Használd szereóban!

2014. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

magamat tudom idézni.

nem lehet stereoban használni.



Csak a headphones out-ba dughatom, de az sima stereo, semmi értelme, az 5.1-es meg se szólal így.

2014. okt. 29. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a bedugod a sztereóba, mennie kell. Ha meg sem szólal, valamit elrontottál. Nézd meg egy normális fülessel a sztereo kimenetedet! Arról meg nem tehetek, hogy mérges vagy magadra, amiért feleslegesen vettél egy 5.1 fejhallgatót.
2014. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem rontottam el semmit.

időközben előkapartam az user manualt.

a kimenet hibátlan, az 5.1-es hibátlan. egyszerűen 3 db jack kontakt kell hozzá (F,R,C), 1 db nem elég. stereoban nem működik.

szóval én a világon semmit se rontottam el.

2014. okt. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!