Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sürgős felpontozlak! Sony...

Sürgős felpontozlak! Sony xb600 vs sony v55?

Figyelt kérdés
Fejhallgatót szeretnék vásárolni és ezt a kettőt néztem ki. utánuk néztem és az xb600as kényelmes és sokan mondják hogy sok a mély ezt hogy lehet meghallani? A v55ről jókat hallotam egy kivétellel hogy nem kényelmes. Igazából én xb600ast vennék ha nem lenne sok mély mert nagyon szép nagyon kényelmesnek tűnik (nem akarok kényelmetlent). A v55 meg jó lenne csak nem olyan szép(ez a legkevesebb) de nem kényelmes annyira. Ja nem vagyok basszus imádó nem az miatt néztem ezt ki hanem a kényelem és a dizájn miatt. Igazából én xb600 vennék csak félek hogy túl sok lesz a mély ha nem olyan vészes akkor azt veszem de ha elnyomja őket nagyon akkor v55 lesz ha kényelmes ha az se akkor írjatok 15 ezer ft-ig olyan fejhallgatót ami kényelmes is és jól is szól.

2014. okt. 26. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert nem mész be egy boltba és próbálod ki őket?

Sose vegyél úgy fejhallgatot hogy nem próbálod ki.

Ellenben hogy kérdésedre is kapj választ, az XB600-ast ajánlom. Nem lesz túl sok a mely, ha megis, akkor a telefonod vagy géped beépített EQ-János le eszed. Nagyon kényelmes, és tiszta hangzást nyújt. Jó szórakozást! :)

Mellesleg bocs a helyesírási hibákért, elég szívás ez az ios8

2014. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a pacsi! Persze hogy kipróbálom majd őket csak nincs sok időm azért kérdezem! Várom a többiek válaszát is!
2014. okt. 27. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tartom valószínűnek, hogy fognak válaszolni, mert már tele van a hócipőjük a fej- és fülhallgatós kérdésekkel. Még régen volt valaki, aki kiírt kb 40-50 percenként egyet, szerintem akkor vetette el a sulyokot.

Remélem tudtam segíteni, és hogyha tanácsolhatok mégvalamit, akkor jó előre állíts össze egy lejátszási listát, lehetőles Losless (FLAC) formátumban, azokból a zenékből amiket fogsz hallgatni, mondjuk minden típusból egyet vagy kettőt, és azzal teszteld le, de piszkosul!

2014. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ ment a pacsi!
2014. okt. 27. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!