Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az hogy újraraktam...

Yamaiko kérdése:

Miért van az hogy újraraktam a gépemet ( Win 7 64Bit-ről, Win 7 32Bit-re ) és egy program nem úgy fut mindt előtte ( GTA: San Andreas - Multi Player - Samp ) Egy szerűen laggol mindt a hét szentség és nem tudom mi a baja. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Config?
2014. okt. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugye a videókártya divert felraktad??
2014. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen gép? asztali? Notebook?
2014. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es kérésre a válasz: Sajnos nem igazán értek hozzá... Mit értesz aton, hogy Config?

_______________________


2-es kérdésre a válasz: Nem hiszem... De ha megmondod, hogy mit ajánlasz akkor letöltöm és megnézem, működik-e...

_______________________


3-as kérdésre a válasz: Háát.. Nem laptop, asztali gép...

2014. okt. 30. 12:53
 5/6 anonim válasza:
a 32 bites windows csak 3.5 GB memoriát képes használni. Ebből ugye alapból lejön az a majdnem 1 GB amit a windows használ, a maradék marad minden másra. lehet, hogy nem elegendő a játékhoz ami megmarad. jobb ha 64 bites rendszernél maradsz, feltéve hogy 4 vagy annál több GB memória van a gépedben.
2014. nov. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nézd meg, hogy milyen videókártyád van. Ezt vagy úgy hogy kinyitod a ház oldalát és megnézed a másikat lehetőséget leírom ha nem megy. Útána küldök linket a letöltéshez

.

2014. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!