Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amazon Kindle e-book olvasó...

Amazon Kindle e-book olvasó esetében mennyire fontos az, hogy fel legyen regisztrálva az Amazonra?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha én csak és kizárólag előre letöltött könyveket tennék rá, mert nem szeretnék semmit sem megvásárolni az Amazonról. Vannak még esetleg olyan funkciók amikből kimaradok ez miatt?

A készülék: Amazon Kindle Paperwhite 2



2014. okt. 27. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Például lesz neki egy saját email címe, és csak a te email címedről fogad el üzeneteket. Amilyen dokumentumot a mellékeltben küldesz, azt az amazon pár perc alatt (jól-rosszul...) átkonvertálja, és feltölti az olvasóra. Feltételezve, hogy közben az is a neten lóg pl. wifin keresztül.
2014. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem szeretnél könyveket vásárolni, akkor csak annyit kell tenned, hogy a regisztráció során nem adod meg a bankkártyád adatait. Csak akkor így az ingyenes könyveket sem tudod "megvenni". Én is így jártam, de ez nem akkora hátrány, mivel az angol könyveket úgyis hamarabb megtalálod akár pdf-ben, akár mobiban az interneten.
2014. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!