Xperia tablet z3 compact megér 120 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Sony centerből, 2 év gyári garanciával, tokkal és dokkolóval. 16 gigás wifi only. Játékra, filmnézésre, böngészésre használnám legtöbbet. Jó vétel, vagy várjak amíg kiadnak egy jobb tabletet?

2014. okt. 28. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2ev gyari garival es dokkolo plusz tok. Megéri. Bika a vas benne szoval szerintem vedd. Ha jol tudom tud otg-t is szoval a tarhely se akadály.
2014. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 32 gigás kártyám is, bővíthető a tárhelye
2014. okt. 28. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ja azt nem tudtam,hogy bőcithető. szerintem vedd. megéri. rádadásul vizálló amivel nem sok tablet büszkélkedik..
2014. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted van alatta elég vas hogy 2-2,5 év múlva is vigye a játékokat, ha nem is max grafikán, de normálisan?
2014. okt. 29. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ahhoz bőven. figyelj xperia s-em van.1,5ghz 45nm és még mindig futnak rajta cuccok. mellé nem fogsz vele.
2014. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!