Mi a véleményetek onkyo sztereó erősítőkről? menyire dinamikusak hangzásilag?

Figyelt kérdés
szeretnék összeállítani egy minőségi hifi rendszert.jelet hangkártyáról kapná a cuc (nem a teljesítmény számít) jamo studio 180 hangfalakt hajtanák vele. kiszemelt erősítők: Onkyo A-8230 Onkyo A 8250 Onkyo A-8940

2014. okt. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki felteszi a "mennyire dinamikus hangzásilag" kérdést, arról azonnal kiderül, hogy teljesen mindegy, mit hallgat. Vedd meg azt, amelyik a legjobban mutat!
2014. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem értek hozzà ez lenne az 1. Erősítőm sajna tönkrement logitech 2.1 es hangcucom és helyette szeretnék valmi komolyabbat a hangfalak adottak (jamo studio 180)és csak hogy tisztàzzuk nem tuc tuc zenét halgatok és nem gagyi 120 kbs mp3 mat minimum 320kbS vagy flac formàtumú zenéket azt szertném elerni hogy az erősítő minél rézsletgazdagabb hangzást adjon vissza . És az eredeti kérdésem is ezvolt. menyire jók az onkyo erősítők ?
2014. okt. 29. 03:27
 3/4 anonim válasza:
Jók az onkyo sztereo erősítők. Ha jót fogsz ki egy örök élet. Azokkal a jamo-val ami neked van szerintem nagyon jól muzsikálna. Én a helyedbe olyan sztereó erősítőt vennék amire 2 hangfalpárt lehet kötni. Nekem most kenwood-om van azis szépnem szól a régi videotonjaimmal.
2014. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Onkyo A-8940 van nekem az egyik legminőségibb Erősitő és Nagyon erős
2015. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!