Hangfaldobozt hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés
reflex r 150 -nek a doboza szerintem pozdorjából lehet. Így vásároltam már őket hogy a hangszóró körül volt négy csavarluk gondolom nem ezekkel volt használva a láda és valami nagyobb hangszórók lehettek mivel a hangszóró éppenhogy nemesik bele a lukba. Ez hogyan javítható? Én fekete sziloplaszt al betömtem a négy lukat mivel jött ki ottis a levegö. A magas cserélve lett egy nagyobra és kicsi neki a luk ahoz hogy teljesen ráfeküdjön ugyhogy ottis jön ki a levegő. Mit tudok tenni ezek ellen? Az egyik hangszórót ugyis elkell vinnem a reflexhez javítani ott a ládával tudnak valamit kezdeni?

2014. okt. 29. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
A segítséget előre is köszönöm szépen.
2014. okt. 29. 14:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, túl nagy a lyuk a hangszóróra, vagy nem passzol a csavar lyuk, vagy valahol szelel?
2014. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen. Tul nagy a lyuk neki nemesik bele de a csavarokat oldalazva kell belecsavarni es ugyis eppenhogy a szelebe kab bele a csavar. Valamit lehet kezdeni hogy ne oldalazva kelljen belerakni a csavarokat? Kissebbiteni a lukat? Ja igen szelelt a negy luk amit mar irtam hogy fekete sziloplasztal benyomtam nemlatszik es legalabb mar nemfujtat ott.
2014. okt. 31. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Lyukat kisebbíteni én csak úgy szoktam, hogy egy vékony falemezbol kivágok olyan formát ami oda passzol és bele vágom a lyukat az új hangszórónak. Ehhez persze kell valamennyi segédeszkoz és anyag, de így a legegyszerubb szerintem. Milyen nagyok a hangfalak, hány wattosak?

Mert ha csak kb. 50w, szerintem el lehet fogadni vastag muanyag vagy papírlapot, hogyha nincs mód faanyaggal dolgozni.

2014. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Durvan 60 cm magas az egesz doboz. 30cm es mély hangszoroval ami 150/300 wattos. Ennek kene egy picit kissebbiteni a lukat.
2014. nov. 1. 10:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és pa hangfal
2014. nov. 1. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy teljesítménynél és foleg pa hangfalnál marad a vastag falemez, ami lehet pozdorja, mdf, rétegelt. Legalábbis hangfalaknál ezeket használják.
2014. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítséged :)
2014. nov. 2. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sok sikert!
2014. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!